Mgr. Martina Lisová, starostka, Větrný Jeníkov:

"Pan Josef Šimon vždy přistupuje profesionálně k jakýmkoli požadavkům. Mohu se spolehnout, že vše bude co nejefektivnější, rychlé, s minimální ztrátou času. Vždy reaguje téměř okamžitě, vybere co nejvýhodnější produkt s ohledem na mé požadavky a možnosti, a vše rychle zajistí. Jsme s ním velmi spokojeni a naše rodinná spolupráce bude nadále pokračovat."

 

Mgr. Lucie Hedejová, učitelka ZUŠ, Jihlava:

"Finanční poradce Josef Šimon je vstřícný, pohotový, energický, rychlý. Má zájem o klienta a o svoji práci. Má profesionální přístup, taktní vystupování."

 

Václav Václavík, důchodce, Havlíčkův Brod:

"Jen velmi krátce řečeno - finanční poradce pan Josef Šimon je velice slušný, ochotný, zodpovědný, všestranně spolehlivý a vzdělaný pracovník v tomto oboru. Jsem s ním a jeho jednáním už delší dobu velice spokojen! Mohu jen doporučit, protože takové fundované poradce potřebujeme!!!"

 

Eva Vendlerová, podnikatelka, Jihlava:

"Lidský přístup, zájem o klienta ne pouze o své provize. Ochota při jednání i v situacích čistě poradenských. Při řešení hypotéky - vše připraveno - vše proběhlo rychle. Vyřízení pojistné události při zdravotních obtížích pro nás znamenala 5 min., pan Šimon řešil vše za nás. Již 5letá spolupráce a spokojenost."

 

nprap. Bc. Josef Makovec, vedoucí útvaru, policista, Pacov:

"Není co nadále hodnotit. Pan Josef Šimon je poradce, jaký má být. Bohužel, takových je málo."

 

Zdeněk Beneš, kapelník, textař a hudební skladatel, Libkova Voda:

"S Josefem Šimonem jsem byl vždy velmi spokojený. Byl ochotný a vše vyřídil podle mých představ."

 

Ing. Lucie Rousková, mateřská dovolená, manažerka, Říčany u Brna:

"Pan Šimon mne velmi příjemně překvapil. Mám již mnoho zkušeností s finančními poradci od různých společností, kteří vždy tvrdí, že jednají v zájmu klienta a pak člověk zjistí, že jednají hlavně v zájmu vlastním - aby měli co největší prémie z uzavřených smluv a dostali z Vás co nejvíce kontaktů pro rozšíření klientely.

Musím s radostí konstatovat, že pan Šimon je asi světlou výjimkou na tomto trhu. Je velmi vstřícný a hlavně má zlatou trpělivost při vysvětlování toho samého i několikrát dokola, dokud to klient nepochopí. Netrvá na uzavření předem dohodnutých smluv, pokud se klient rozmyslí jinak.

Pokud by někdo chtěl finančního poradce, který dostojí svému slibu a poslání, a skutečně Vám bude radit ve Vašem zájmu, bez váhání se obraťte na pana Šimona!

Jsem ráda, že mám konečně někoho, komu mohu důvěřovat."

 

Další reference na mou osobu najdete zde:

logo-dobry-poradce