O mně

Josef Šimon, MFP

Finanční svoboda pro každého

Finančnímu poradenství se věnuji od roku 2006. Od prvopočátku spolupracuji s největší a nejstarší evropskou společností OVB Allfinanz, a.s.

Jako její spolupracovník, registrovaný u České národní banky pod číslem 042234PPZ, v současnosti na pozici oblastní ředitel si zakládám na spokojenosti svých klientů. Vůči našemu státu vystupuji jako fyzická osoba podnikající na základě živnostenského oprávnění pod identifikačním číslem 71881557. 

Spoluprácí se mnou získáte ucelený přehled o jednotlivých nabídkách na českém finančním trhu, dlouhodobý servis zkušeného profesionála a když budete chtít, můžete získat i vlastní finanční svobodu. Jsem zprostředkovatelem komplexních finančních služeb. Pomohu Vám vybrat nejvhodnější řešení z nabídky bank, pojišťoven, spořitelen, penzijních společností a podílových fondů. Spolupracující společnosti jsou tady.

Klíčovými hodnotami jsou pro mne spolehlivost, důvěra a dlouhodobost.

Mým cílem je dát lidem finanční svobodu, zbavit je strachu z budoucnosti a přinést jim více radosti do života.

To se neobejde bez základních znalostí finanční gramotnosti, proto pravidelně pořádám bezplatné přednášky o financích. Jestliže máte zájem se některé z nich zúčastnit, napište mi nebo zavolejte!

 

pak 

 

Bude mi ctí pokud si za svého průvodce ve světě financí vyberete právě mě. Udělám maximum pro Vaší spokojenost!

Jsem tu, abyste ušetřili čas a zhodnotili své peníze.

 

Najdete mě i na facebooku:
fb_logo

0 let zkušeností
0 klientů
0 poboček