Reference

Pan Josef Šimon vždy přistupuje profesionálně k jakýmkoli požadavkům. Mohu se spolehnout, že vše bude co nejefektivnější, rychlé, s minimální ztrátou času. Vždy reaguje téměř okamžitě, vybere co nejvýhodnější produkt s ohledem na mé požadavky a možnosti, a vše rychle zajistí. Jsme s ním velmi spokojeni a naše rodinná i obecní spolupráce bude nadále pokračovat.

Martina Ochodnická, poslankyně PČR, Větrný Jeníkov

Dávám ti velmi zaslouženě 5/5. Chtěl jsem 4,5 / 5 a to jen kvůli tomu, aby ses měl na co ptát. Takže full a to z důvodů jednoduchých. Mně osobně tvůj pracovní postoj sedí. Hezky se s tebou komunikuje a opravdu, když člověk potřebuje, jsi k dispozici. To jsem vždy oceňoval a tak by to mělo fungovat. Přeji ti hodně zdaru v pracovním, ale i v soukromém životě.

Petr Kratochvíl, instalatér, Jihlava

Pan Šimon je náš rodinný a dlouholetý finanční poradce. Oceňuji nadprůměrné zkušenosti v oboru finančního poradenství, ochotu podřídit se mým časovým možnostem i ochotu přijet za mnou kamkoliv dle mých pracovních možností a jako benefit příjemné vystupování. Také musím zmínit proaktivitu - nedávno jsem byla asistentkou pana Šimona přímo oslovena, zda nemám zájem upravit své pojištění domácnosti, neboť je k dispozici na trhu varianta s větším krytím za menší poplatek - to jsem samozřejmě uvítala. Určitě pana Šimona doporučuji všemi deseti! :)

Veronika Čandová, projektová manažerka, Písek

Pana Josefa Šimona mohu 100% doporučit. Spolupracuji s ním zatím krátce, ale dokázal mě přesvědčit o tom, že je to člověk na svém místě. Co se týká finančního poradenství, byl jsem vůči tomu nejdříve skeptický, ale pan Josef Šimon mě přesvědčil o opaku. Nejen, že mi ušetřil spoustu času, běhání a zařizování ale také mi velmi pomohl v nelehké situaci a ušetřil mi spoustu peněz, za což mu patří můj velký dík. Výborně se ve svém oboru orientuje a co je důležité, má lidský, vřelý a hlavně individuální přístup. Navíc je to velmi příjemný a sympatický člověk. Jsem velice rád, že mi byl doporučen. Pana Josefa Šimona velmi rád doporučím všem lidem i já.

Tomáš Humeš, manipulační dělník, Bratřice

Super komunikace, velmi ochotný, profesionál jak má být.

Daniel Venc, servisní technik, Havlíčkův Brod

Výborná spolupráce a vždy se snaží najít cestu jak nejlépe to jde.

Tomáš Dočekal, řidič, Sobíňov

Profesionální přístup, ochota, dle mého názoru jeden z nejlepších v oboru.

František Doskočil, policista, Jihlava

Velmi vstřícný, schopný a vzdělaný poradce. Vždy připraven pomoci s problémem nebo se kdykoliv sejít a poradit. Mohu doporučit všem, kdo řeší finanční plány.

Josef Jůzl, učitel hudby, Jiřice

Konečně poradce, který rozumí tomu, co dělá. Navrhne možnosti a nechá na klientovi, zda se pro ně rozhodne nebo ne. Nikomu nic necpe, nemámí další kontakty. Prostě slušný člověk. Vše mi vysvětlil, pojištění zlevnil. Dokumenty perfektně připraveny, vše zařízeno za mě. P.S. Hodnocení píší skuteční klienti. Není to reklama, kterou si pan Šimon píše sám. Což jsem se po všech těch kladných hodnoceních obávala.:-)

Lucie Šmejkalová, mateřská dovolená, Praha

S panem Šimonem jsem velmi spokojena. Je s ním dobrá komunikace a dle mého úsudku, dokáže dobře poradit, kvalitně zodpovědět kladené dotazy a ve finále zajistit potřeby svého klienta.Do budoucna se na něho budu určitě s důvěrou obracet.

Lenka Blyznecová, vychovatelka, Batelov

S panem Šimonem jsem naprosto spokojený, příjemný poradce, slušný a vstřícný jednání mohu jenom doporučit. Děkuji

Milan Průcha, seřizovač, Zajíčkov

Josef Šimon mi pomohl ve chvíli, když jsem si nevěděl rady s životním pojištěním, které jsem před lety uzavřel. Byl velmi vstřícný a ochotný. Vřele ho doporučuji. Je profesionál.

Jiří Šašek, důchodce, Pacov

Náš názor na finanční poradce před setkáním s panem Šimonem byl laicky řečeno zoufalý. Pouze negativa a špatné zkušenosti. Nevěřili jsme poradcům. Teď jsme názoru opačného. Vše jen perfektní. Pomáhá, radí, doporučuje, nic nám nenutí ani do ničeho se nás nesnaží "NASTRKAT". Záleží jen na našich rozhodnutích. Takže jsme spokojeni na 100%.Připravenost na schůzku supr.

Bohdana Novotná, prodavačka, Horní Krupá

Lidský přístup, zájem o klienta, ne pouze o své provize. Ochota při jednání i v situacích čistě poradenských. Při řešení hypotéky - vše připraveno - vše proběhlo rychle. Vyřízení pojistné události při zdravotních obtížích pro nás znamenala 5 min., pan Šimon řešil vše za nás. Již 5-ti letá spolupráce a spokojenost.

Eva Vendlerová, manažerka, Jihlava

S poradenstvím jsem naprosto spokojený. J. Šimon je velice ochotný a přístupný jakékoliv domluvě. Těším se na další spolupráci. J. Šimona mohu všem doporučit.

Jiří Váňa, ředitel ZUŠ, Pelhřimov

Není co nadále ohodnotit. Pan Josef Šimon je poradce, jaký má být. Bohužel, tavých jako je on je málo.

Josef Makovec, policista, Pacov

S panem Šimonem jsem se několikrát setkala kvůli své diplomové práci. Na naše schůzky přišel připravený a ochotný mi poskytnou informace, které jsem potřebovala, v případě nejasností byl kdykoli k zastižení na telefonu. Jako jeho velké přednosti hodnotím jeho ohromnou angažovanost, absolutní přehled o produktech, struktuře a fungování společnosti a zejména jeho ochotu a vstřícnost. Zaujala mne jeho práce s týmem, pro který organizuje mnoho motivačních aktivit, které mají vliv na výkonnost a spolupráci týmu. Kladně také hodnotím systém vzdělávání a možnost konzultací pro nové i stávající spolupracovníky. V každé branži vždy existují lidé, kteří svou práci flákají a lidé, kteří svoji práci dělají pocitvě. Pan Šimon rozhodně patří k těm poctivým a velmi proklientsky zaměřeným. Ještě jednou velké díky za Vaši pomoc!

Jana Mejtová, manažerka, Mnichov

S p.Šimonem spolupracuji na doporučení přátel již dlouhodobě,což má svou vypovídající hodnotu. Má mou plnou důvěru, nenásilnou formou přecházím na jím nabízené produkty, které v plné šíři naplňují mé představy a potřeby. I nyní něco řešíme, p.Šimon nemá problém se schůzkou ve dnech pracovního volna, což je pro mne samozřejmě výhodné.

Václav Hrkal, důchodce, Pelhřimov

Finanční poradce vždy připraven na schůzku a velmi ochotný.

Jiří Přibyl, podnikatel, Horní Cerekev

S Josefem Šimonem jsem byl velmi spokojený. Byl ochotný a vše vyřídil podle mých představ.

Zdeněk Beneš, textař, kapelník, Libkova Voda

Pan J.Šimon byl velice příjemný a protože mne navštívil doma tak příjemné bylo i prostředí. Vše mi vysvětlil a nabídl pro mne to nejlepší. Určitě jsem spokojená a věřím že se mnou dále bude spolupracovat a seznamovat s novými produkty

Marie Cimbůrková, sociální pracovnice, Dačice

Dobrý den, pan Josef Šimon je pro mě poradce s velkým "P". Po profesionální stránce není co vytknout, právě naopak . Po stránce osobního přístupu mohu s klidem napsat, že pan Josef Šimon je pro mě spíše rodinným přítelem než pouze běžným finančním poradcem. Spolupráci s panem Šimonem mohu všem vřele doporučit.

Miroslav Čepl, směnový mistr, Přibyslav

Vše naprosto perfektní. Absolutní spolehlivost a spokojenost! Jeho zájmem je opravdu spokojenost klienta! Kdykoli a cokoli vyřeší. Díky Pepíku! :-)

Kristýna Janáčková, podnikatelka, Chotěboř

Pan Šimon mi velice pomohl, nabídl mi přesně to co sem chtěl, vše mi vysvětlil a odpověděl na všechny mé otázky i mimo schůzku. Dobrá a rychlá komunikace přes Facebook, telefon i email. Jednání s ním bylo příjemné a na úrovni.

Tomáš Marek, podnikatel, Dačice

Velmi profesionální přístup, rychlá domluva. Finanční poradce vše srozumitelně vysvětlil. Poradce má velmi dobrý přehled o finančních možnostech a produktech.

Miloš Hedeja, policista, trenér, Jihlava

S finančním poradcem Josef Šimon jsme maximálně spokojeni i s jeho službami. Můžeme jen každému doporučit. Vždy nám nabídl vyhovující služby .Nehodláme měnit za jiného finančního poradce.

Zdenka Němcová, dělnice, Klouzovy