O mně

Josef Šimon

Finanční svoboda pro každého

Mým cílem je pomoci lidem nalézt finanční svobodu, zbavit je strachu z budoucnosti a přinést jim více radosti do života.

 

Při naší spolupráci zjistíte, jak hospodařit se svými penězi, abyste dosáhli tzv. finanční svobody.

Moje vlastní nezávislost byla mým hlavním důvodem, proč jsem začal podnikat. V roce 2006 jsem hledal vhodnou příležitost a tak jsem na doporučení kamaráda přijal nabídku spolupracovat se společností OVB Allfinanz, a.s. 

Své znalosti si ověřuji každý rok díky pravidelným zkouškám na VŠFS v Praze. Na této škole jsem získal titul "Master of financial planning".

Jsem zprostředkovatelem komplexních finančních služeb pro jednotlivce, rodiny, menší firmy i obce. Pomohu Vám vybrat nejvhodnější řešení aktuální situace a poskytnu analytické srovnání nabídek bank, pojišťoven, spořitelen, penzijních společností a podílových fondů. Všechny produkty společně nastavíme na míru podle Vašich potřeb ve finančním plánu vytvořeném v rámci Allfinanz konceptu. Spolupracující společnosti najdete tady.

Se svými klienty spolupracuji dlouhodobě, díky čemuž se z nás postupem času stávají spíše dobří známí než obchodní partneři. Samozřejmostí je pro mne klientský servis v podobě vyřízení změn na smlouvách, výběr peněz při konci smlouvy, vyjednávání s bankami, ale i hlášení pojistných událostí či reklamace pojistného plnění.

 

Klíčovými hodnotami jsou pro mne spolehlivost, důvěra a dlouhodobost.

 

Bude mi ctí, pokud si za svého průvodce ve světě financí vyberete právě mě. Udělám maximum pro Vaší spokojenost a těším se na naše setkávání!

  

 

Josef Šimon IČO: 71881557

OVB Allfinanz, a.s. | IČO: 48040410

Informační memorandum k GDPR | Reklamační řád | Informace k pobídkám

* Uvedený telefonní kontakt není určen k poskytování investičních služeb klientům ani k poskytování informací o obchodech s investičními nástroji či o investičních službách.

0 let zkušeností
0 klientů
0 poboček